Najlepsza sala weselna – Villa Estera | okolice Warszawy i Pruszkowa

Organizacja imprez

Przyjęcia weselne

Ślub oraz wesele są jednymi z najszczęśliwszych i najważniejszych momentów w życiu Państwa Młodych. Chwile te związane są z mnóstwem dobrych wieści, szczęściem, często z głębokim wzruszeniem, ale mimo wszystko niejednokrotnie również ze stresem.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Młoda Para i jej Goście byli zadowoleni z przyjęcia weselnego zorganizowanego w Villa Estera.

Przyjęcia weselne w naszym hotelu organizowane są z niebywałą dbałością o detale. Wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu przekłada się na jakość usług. Oferty na przyjęcia ślubne przygotowane zostały w kilku wariantach cenowych. Różnią się pomiędzy sobą ilością dań gorących, przystawek zimnych, dekoracjami sali bankietowej, ilością pokoi hotelowych i innymi ważnymi szczegółami. Dzięki temu każdy może wybrać optymalne rozwiązanie uwzględniające jego potrzeby i możliwości finansowe.

Personel hotelowy zgodnie z preferencjami Państwa Młodych przygotuje dodatkowe atrakcje i dekoracje. Ponadto o Państwa komfort zadba indywidualny, profesjonalny specjalista zajmujący się organizacją przyjęć weselnych, dzięki któremu wszystko przebiegnie bez zbędnego stresu.

Jedyne takie miejsce
Villa Estera dysponuje elegancką salą bankietową - przeszkloną oranżerią, restauracją na antresoli w stylu kolonialnym oraz winiarnią zlokalizowaną w podziemiach. W naszych oryginalnych, nieprzeciętnych wnętrzach zdobionych ręcznie, możecie Państwo zorganizować przyjęcie od 20 do 200 osób.

Jedyna taka ceremonia
Nasze ogrodowe patio znajdujące się na tyłach obiektu, urządzone w stylu śródziemnomorskim to doskonałe miejsce na zaślubiny. Jeśli pogoda uniemożliwi zorganizowanie ceremonii na świeżym powietrzu zaprosimy Państwa na Salę Szmaragdową na naszej antresoli.

Zapewnimy Państwu obecność Urzędnika SC, zajmiemy się aranżacją, oprawą i udekorowaniem miejsca ceremonii, zadbamy o odpowiednie nagłośnienie. Nie zabraknie tradycyjnego Marsza Mendelsona, ani lampki szampana dla Gości wznoszących toast za Państwa zdrowie!

Państwa ślub i przyjęcie weselne u nas będzie wyjątkowe i niezapomniane. Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane w naszej sali weselnej pozostało w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale także wszystkich zaproszonych Gości – rodziny i znajomych.

W soboty w sezonie od czerwca do września przyjęcia na sali bankietowej organizujemy dla minimum 90 osób. Na przyjęcia weselne organizowane w piątki i niedziele oferujemy rabat w wysokości 10% wartości przyjęcia.

Villa Estera - ZIMOWE WESELE

Biały puch i chłód nie mają znaczenia dla nowożeńców, których serca rozpalone są gorącym pragnieniem wstąpienia w związek małżeński. Wyobraźmy sobie ten szczególny dzień otoczony zimową, piękną i wyjątkowo bajeczną scenerią.

Zima jest porą roku, która zamyka jeden i rozpoczyna następny rok. Jest to idealny czas dla osób pragnących wejść na Nową Drogę Życia.

Podczas zimy łatwiej o:
 • Dogodną datę ślubu
 • Fotografa, kamerzystę, czy zespół
 • Piękną scenerię - wyjątkowo bajeczną z klimatem
Ponadto:
 • Zima dostarcza wielu inspiracji przy wyborze dekoracji weselnych
 • Chłodna temperatura daje możliwość przebierania w kreacjach dla młodej pary (eleganckie elementy zakrywające ciało; istnieje także wiele dodatków, które można wykorzystać zimą)
Dodatkowo oferujemy
 • Atrakcyjne rabaty nawet do 15 %
 • Fontannę czekoladową (do wykorzystania za darmo!)

Rezerwacji można dokonać po sprawdzeniu dostępności wskazanego terminu.

Ostateczny kosztorys ustalany jest w trakcie indywidualnej rozmowy po zapoznaniu się z Państwa szczególnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Ostateczny kosztorys ustalany jest w trakcie indywidualnej rozmowy po zapoznaniu się z Państwa szczególnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Zapraszamy!

Wesele w Święta

Większość przyszłych małżonków przy wyborze dnia ślubu i wesela uwzględniają głównie soboty ze względu na ich popularność. Jednak nie trzeba czekać miesiącami na wolny termin w sobotę. Warto zorganizować wesele również w inne dni świąteczne, kiedy wszyscy goście mają wolne.

Święta są dniami ustawowo wolnymi od pracy. Zwykle kojarzą się nam z odpoczynkiem. Jest to czas, który chętnie spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół nie tylko w domu, ale również w większym gronie na przyjęciach.

Jeżeli chcecie Państwo, aby dzień Waszych zaślubin oraz wesela był jeszcze bardziej wyjątkowy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej Wesele w Święta.

Jesteśmy w stanie zorganizować specjalnie dla Państwa:
 • Wesele w Boże Ciało,
 • Wesele w Trzech Króli,
 • Wesele w Wielkanoc,
 • Wesele w Zielone Świątki,
 • Wesele w Święto Niepodległości,
 • Wesele w Boże Narodzenie,
 • czy wesele w Sylwestra.

Możemy także zorganizować wesele w dni wolne pomiędzy dniem świątecznym a weekendem.

Dla osób decydujących się na Wesele w Święta oferujemy atrakcyjny rabat -10% do wybranego wariantu weselnego.

Rezerwacji można dokonać po sprawdzeniu dostępności wskazanego terminu.

Ostateczny kosztorys ustalany jest w trakcie indywidualnej rozmowy po zapoznaniu się z Państwa szczególnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Kliknij i przejdź do fotogalerii. Zapraszamy!
facebook