Restauracja organizująca wesela – Villa Estera | okolice Warszawy

Restauracja

Villa smaków - nasza restauracja

Nasza piękna hotelowa restauracja to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie prestiżowych Gości, jak i na romantyczne spotkanie we dwoje. Szyk i elegancja wystroju połączona jest z poczuciem ciepłej, kameralnej atmosfery spotkania przy wyśmienitym winie.

Serwujemy domowe potrawy nowoczesnej kuchni polskiej, jak również znane i lubiane w Polsce dania kuchni śródziemnomorskiej. W kuchni kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem oraz intuicją. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu z wysokiej jakości składników i podawane świeże z pachnącymi ziołami pochodzącymi z naszego ogrodu. Jesteśmy proekologiczni, stawiamy na lokalnych, sprawdzonych dostawców. Tylko ich warzywa, mięsa, owoce i inne produkty spożywcze spełniają nasze oczekiwania względem jakości. Na bazie szczegółowo wybranych produktów nasz Szef kuchni – Sylwester Szczepański komponuje bogatą paletę smaków, aromatów i barw.

W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Serwujemy zarówno tradycyjny polski żurek na zakwasie, grillowany schab z kapustą oraz pierogi własnej produkcji. Szef kuchni poleca także pyszne, lekkie sałatki, włoskie makarony oraz cenione przez naszych gości carpaccio z rukolą i parmezanem.

W związku z sezonowością warzyw i owoców systematycznie aktualizujemy naszą kartę menu. Uwzględniając bogactwo darów natury w różnych porach roku tworzymy dodatkowe promocyjne zestawy sezonowych specjałów.

Restauracja oferuje również śniadania dla gości hotelowych i nie tylko, a także usługi gastronomiczne dla każdego szkolenia: serwis kawowy, lunche oraz kolacje dla grup zorganizowanych.

Specjalizujemy się także w organizowaniu wesel, bankietów, chrzcin oraz innych przyjęć okolicznościowych, które odbywają się w przeszklonej Sali Bankietowej z wyjściem na ogrodowe patio. Zapraszamy do obejrzenia Sali Kominkowej, Sali Szmaragdowej, Sali Rubinowej, Sali Diamentowej. Przyjemnie jest także zjeść wspaniały posiłek na świeżym powietrzu - zatem zapraszamy również na nasze ogrodowe patio.

Nasza restauracja jest miejscem cenionym i polecanym przez naszych Gości. Wszystkich Państwa zapraszamy do restauracji od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12:00 do 23:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach od 12:00 do 22:00.
Kliknij i przejdź do fotogalerii. Zapraszamy!
facebook