Przyjęcia ślubne – sala w stylu prowansalskim | okolice Warszawy

Organizacja imprez

Wesela i śluby

Marzeniem wielu Młodych Par jest elegancki Ślub w romantycznej scenerii.

Nasze ogrodowe patio znajdujące się na tyłach obiektu, urządzone w stylu śródziemnomorskim to doskonałe miejsce na zaślubiny. Jeśli pogoda uniemożliwi zorganizowanie ceremonii na zewnątrz, zaprosimy Państwa do Sali Szmaragdowej na naszej antresoli. Zapewnimy obecność Urzędnika SC, zajmiemy się także aranżacją, oprawą muzyczną, nagłośnieniem i udekorowaniem miejsca ceremonii. Nie zabraknie tradycyjnego Marsza Mendelsona, ani lampki szampana dla Gości wznoszących toast za Państwa zdrowie!

Możemy również polecić występujących u nas dotychczas artystów (skrzypaczki, harfistka, solistka operowa), których występ dodatkowo uświetni ten ważny dla Państwa dzień.

Jeśli zaślubiny odbywają się w naszym obiekcie istnieje możliwość skorzystania z apartamentu w naszym hotelu, w którym często Młoda Para przygotowywana jest do Ślubu przez wizażystów i fryzjerów. W takim przypadku dodatkową korzyścią okazuje się również fakt, iż nie ma potrzeby wynajmowania limuzyny, która Państwa do nas przywiezie!

VILLA ESTERA WESELA „LAST MINUTE”

Po zaręczynach sprawą pierwszoplanową staje się organizacja ślubu oraz wesela. Jednym z największych marzeń Państwa Młodych jest to, aby przyjęcie weselne wypadło jak najlepiej. Najczęściej od chwili oświadczenia o chęci wstąpienia w związek małżeński aż do momentu ślubu mija wiele długich miesięcy, a nawet lat…

Jednak czy musi wiązać się to z długotrwałymi przygotowaniami?

Oczywiście, że nie!

Może zdarzyć się tak, że tej wyjątkowej chwili chcemy doświadczyć jak najszybciej, pomijając wielomiesięczne przygotowania.

W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest oferta weselna „last minute”, która przynosi wiele korzyści. Między innymi:

  • Przygotowanie wyjątkowego przyjęcia weselnego już w parę tygodni!
  • Nieodpłatna, profesjonalna opieka specjalisty zajmującego się przygotowaniem ślubów, dzięki któremu uda się zorganizować wszystko w błyskawicznym tempie!
  • Interesujące terminy!
  • Możliwość uzyskania aż do 15% rabatu!
  • 3 pokoje hotelowe GRATIS!

Z atrakcyjnej oferty wesele „last minute” możesz skorzystać jeżeli planujesz przyjęcie w terminie do 4 miesięcy od daty rezerwacji terminu.

Ostateczny kosztorys ustalany jest w trakcie indywidualnej rozmowy po zapoznaniu się z Państwa szczególnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji weselnej „last minute”. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten szczególny dzień był dla Państwa najpiękniejszym dniem w życiu i pozostał w pamięci na długie lata.

Kliknij i przejdź do fotogalerii. Zapraszamy!
facebook