Villa Estera - Hotel & Restauracja :: O nas Ogólne informacje

O nas

Ogólne informacje

Villa Estera - kameralny, butikowy hotel powstał w podwarszawskiej miejscowości Reguły, przy Al. Jerozolimskich, jedynie 14 kilometrów od centrum Warszawy, w niedalekiej odległości od lotniska Okęcie.

W obiekcie zapewnione są miejsca noclegowe dla 50 osób w komfortowych pokojach 1, 2, 3- osobowych oraz w dwóch luksusowych apartamentach. Wszystkie o wysokim standardzie, z dostępem do internetu. Obiekt jest w 100% wolny od dymu tytoniowego (zakaz palenia).

Obiekt sklasyfikowany został jako hotel czterowiazdkowy.

Wnętrza Villi Estera wykończone są w eleganckim, nieco rustykalnym stylu prowansalskim.
Pokoje hotelowe dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, wyposażone w eleganckie, bielone przecierane meble i piękne tkaniny. To wszystko sprawia, że są bardzo przytulne i podobnie jak pozostałe wnętrza odzwierciedlają charakter i klimat naszego hotelu.

W obiekcie znajdują się również:

  • Kafeteria w lobby hotelowym,
  • Restauracja w stylu prowansalskim,
  • Sala bankietowo - konferencyjna w formie oranżerii z przeszklonymi ścianami i wyjściem do ogrodowego „patio”,
  • Sala wielofunkcyjna na antresoli w stylu kolonialnym z widokiem na salę bankietową,
  • Sala degustacji win w podziemiach.
Sale zaprojektowane i zaaranżowane zostały z myślą o tym, aby mogły się w nich odbywać zarówno niewielkie spotkania rodzinne, biznesowe czy szkolenia, jak również duże przyjęcia weselne lub imprezy firmowe czy konferencje do 200 osób.

Villa Estera jest miejscem dla osób ceniących sobie piękne wnętrza w ponadczasowym wydaniu, przytulną atmosferę a także bardzo dobrą jakość serwowanych potraw i nienaganną obsługę.

facebook